• Ostatnia zmiana 30.01.2021 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Neurologii

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:


    dr hab. n. med. Jan Kochanowicz

     

    Opiekun Koła:

     

    dr Katarzyna Kapica-Topczewska

     

    Przewodniczący Koła:

     

    Piotr Józef Janosz, lekarski IV rok

    e-mail: piotr122@poczta.onet.eu

    tel: +48577795389

     

    Profil prac naukowych:

     

    Case reports, prace poglądowe, prace retrospektywne na podstawie baz danych pacjentów

     

    Praca praktyczna:

     

    Udział w dyżurach lekarskich, organizowanie Akcji "Pokaż Dziadkom" : w ramach Zdrowia pod Kontrolą, stoisko na WOŚP,  dniach otwartych UMB,  Akcja w przedszkolach - promujemy wiedzę na temat podstawowych objawów udaru mózgu 

     

    Terminy spotkań:

     

    Terminy spotkań są ustalane na bieżąco.

     

    Lista członków:

     

    1. Piotr Janosz IV rok lekarski

    2. Karolina Aleksandrowicz, VI rok lekarski

    3. Katarzyna Pikora, V rok lekarski

    4. Weronika Grabowska , lekarski 6 rok

    5. Joanna Tryniszewska, V rok lekarski

    6. Anna Raciborska, lekarski rok VI

    7. Joanna Betlejewska , lekarski V rok

    8. Joanna Jamiołkowska 5 lek

    9. Michał Skóra , IV rok lekarski

    10. Anna Walczak, IV rok lekarski

    11. Elwira Jańczak, IV rok lekarski

    12. Anna Muszyńska, 5 rok lekarski

    13. Jędrzej Warpechowski, V lek

    14. Mateusz Bargielski, VI lekarski

    15. Michał Sienkiewicz, IV rok lekarski

    16. Klaudia Jadczak, IV rok lekarski

    17. Dominika Juchnicka, V rok lekarski

    18. Michał Ilnicki V rok lekarski

    19. Marta Romaniuk, VI lekarski

    20. Katarzyna Tarasiuk, V rok lekarski

    21. Inga Tumiłowicz, lek V

    22. Magdalena Dymicka, V rok lekarski

    23. Magdalena Kruk V lek

    24. Karolina Michalczuk, IV rok lekarski

    25. Hubert Żywno IV rok lekarski

    26. Daria Wasilewska V rok

    27. Martyna Oszmian, V lekarski

    28. Marta Dobrzyńska, V rok lekarski

    29. Emilia Bielecka VI rok lekarski

    30. Paulina Mieleszko, V lekarski

    31. Paulina Matys, VI rok lekarski

    32. Albert Chodowiec, V rok lekarski

    33. Weronika Pużyńska, v rok lekarski

    34. Weronika Rutkowska IV rok, lekarski

    35. Aleksandra Strawińska IV rok, lekarski

    36. Paula Nadlewska, v , lek

    37. Dominika Niemyjska, logopedia z fonoaudiologią 5rok (2 rok 2 stopnia)

    38. Marta Matysiak, V rok lekarski

    39. Kamila Jończyk, VI rok lekarski

    40. Paulina Wądołowska. Fizjoterapia V rok

    41. Daria Szymaniuk, VI lekarski

    42. Anna Markowska VI rok lekarski

    43. Natalia Sołowiej IV rok lekarski

    44. Adrianna Wawrzyn V rok

    45. Katarzyna Charkiewicz VI rok lekarski

    46. Weronika Matysiak IV rok lekarski

    47. Magdalena Staszyńska, IV rok lekarski

     

    Publikacje

     

    Prace wygłoszone na konferencjach