• Biologia i Chemia po akademicku

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w bezpłatnych zajęciach z biologii i chemii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku!

Ruszamy z nowym Projektem - Teraz już wiem cykl filmów edukacyjnych

17.12.2021 15:30

Bardzo miło nam poinformować, że ruszamy z kolejnym nowym projektem na UMB „Teraz już wiem- cykl filmów edukacyjnych”. Jest to inicjatywa przeznaczona dla wszystkich osób chcących dowiedzieć się więcej o popularnych zagadnieniach medycznych i farmaceutycznych. Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu państwa w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki- Popularyzacja Nauki i Promocja Sportu Ministra Edukacji i Nauki.

Głównym celem projektu „Teraz już wiem- cykl filmów edukacyjnych” jest przedstawienie popularnych medycznych zagadnień w taki sposób, by były jasne dla osób niezwiązanych na co dzień z medycyną czy farmacją. Kwestie takie jak antyoksydanty, superfoods, przeciwciała i wiele innych zostaną wyjaśnione przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

W ramach projektu stworzonych zostanie 6 krótkich filmików edukacyjnych, z czego o temacie jednego z nich zadecydują odbiorcy, proponując tematykę w internetowym głosowaniu.

Dodatkowo, po emisji każdego odcinka dostępny będzie quiz wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
    PROGRAM SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NAUKI - POPULARYZACJA NAUKI I PROMOCJA SPORTU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

Teraz już wiem - cykl filmów edukacyjnych