• Biologia i Chemia po akademicku

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w bezpłatnych zajęciach z biologii i chemii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku!

Wkrótce pierwszy film z cyklu "Teraz już wiem" - Suplementy diety. Fakty i mity.

07.03.2022 09:27

Zakończyliśmy nagranie pierwszego filmu z cyklu "Teraz już wiem-cykl filmów edukacyjnych".

Tematem filmu są suplementy diety. W filmie posłuchamy ekspertów: prof. dr hab. Haliny Car, dr hab. Renaty Markiewicz-Żukowskiej, dr Anny Puścion-Jakubik, mgr Moniki Grabia oraz dr hab. Katarzyny Sochy.

W naszym edukacyjnym video poruszymy takie kwestie jak:

• jakie są różnice między suplementem diety a lekiem

• czy suplementacja jest dla każdego

• czy stosowanie suplementów diety jest bezpieczne.

Odpowiemy również na pytanie, które formy preparatów są najlepiej przyswajalne.

Ta wiedza przyda się szczególnie na przedwiośniu, kiedy chętniej sięgamy po suplementację.

Po filmie zapraszamy na quiz sprawdzający wiedzę.

Szczegóły wkrótce.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
    PROGRAM SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NAUKI - POPULARYZACJA NAUKI I PROMOCJA SPORTU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

Teraz już wiem - cykl filmów edukacyjnych