• Ogłoszenia

  Wydłużenie terminu naboru wniosków na wymianę bilateralną z Francją

  01.07.2019 13:15
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej wydłużyła termin naboru wniosków na wymianę bilateralną z Francją. Nabór wniosków potrwa do 25 lipca 2019 r., do godz. 15.00.

   

  Głównym celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i Francji. Wspólne projekty badawcze mogą dotyczyć wszystkich dziedzin nauki.

   

  Zgodnie z zasadami konkursu, dofinansowanie może być przeznaczone jedynie na pokrycie kosztów wymiany osobowej. Strona wysyłająca finansuje podróż swojego naukowca, natomiast strona przyjmująca pokrywa koszty pobytu naukowca z kraju partnerskiego. Maksymalna wysokość finansowania projektu z budżetu NAWA wynosi 25 000,00 PLN.

   

  Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w zakładce "Ogłoszenia" Działu Współpracy Międzynarodowej pod linkiem:

   

  https://www.umb.edu.pl/umiedzynarodowienie/ogloszenia/20043,Wymiana_bilateralna_naukowcow_z_Francja_-_nabor_wnioskow_NAWA

   

  Dział Współpracy Międzynarodowej służy pomocą w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie oraz uzyskiwaniem informacji i wyjaśnień z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

   

  Zachęcamy do regularnego odwiedzania podzakładki "Ogłoszenia" w zakładce "Umiędzynarodowienie" na stronie głównej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie publikowane są bieżące informacje z zakresu współpracy międzynarodowej.

   

  Zapraszamy do współpracy. 

  Powrót