• Ogłoszenia

  Strona internetowa UMB dostrzeżona na forum International Visibility Project

  08.06.2020 12:10
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

   

  Marcin Tomkiel, rzecznik prasowy Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Michał Dobrowolski z Działu Współpracy Międzynarodowej wzięli udział w webinarium: "Modele kreowania uczelnianych stron internetowych w języku angielskim - redakcja i prowadzenie", realizowanym w ramach International Visibility Project.

  Przedstawiciele naszej Uczelni zostali poproszeni o zabranie głosu w zakresie własnych praktyk i przemyśleń dotyczących misji uczelni i jej odbicia na stronach www. Przyjęte na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku rozwiązania zostały dostrzeżone i pozytywnie ocenione na tle innych polskich uczelni.

  Promocja oferty i działań UMB w sieci stanowi ważny element strategii rozwoju. Pracownicy Uczelni pracują nad optymalizacją obecnych i tworzeniu nowych rozwiązań.

  W najbliższych miesiącach do użytku oddane zostaną: aplikacja myMub oraz zmodernizowana strona internetowa English Division i strona Admission.

  Obecny serwis UMB to ponad 22 tysiące podstron, 220 redaktorów, ponad 9 mln odsłon i  600 tysięcy użytkowników rocznie, 8 wersji językowych.

   

   

  Powrót