• Ogłoszenia

  Spotkanie Online z kandydatami na studia z Indii

  17.07.2020 15:16
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Dział Współpracy Międzynarodowej informuje o zaplanowanym spotkaniu online z potencjalnymi kandydatami na studia z Indii oraz ich rodzicami w celu udzielenia odpowiedzi na pytania o możliwościach podjęcia studiów na naszej Uczelni, życiu w Białymstoku i regionie, zakresie usług zapewnianych przez Welcome Centre UMB.

  Spotkanie odbędzie się 23 lipca 2020 r. o 13:00 czasu polskiego.

  Link do spotkania
  W spotkaniu weźmie udział Profesor Tomasz Hryszko (Prodziekan ds. Rozwoju i Nauczania Anglojęzycznego), Mirkan Mikail Erol reprezentujący Welcome Centre (Dział Współpracy Międzynarodowej) mgr Bartosz Pierwienis reprezentujący English Division oraz Pan Vishal Agnihorti reprezentujący firmę Education Poland, która jest partnerem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w zakresie rekrutacji studentów z terytorium Indii.


  Chęć rozpoczęcia studiów w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku stopniowo rośnie od czasu uzyskania przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku akredytacji Medical Council of India. Akredytacja umożliwia absolwentom Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku łatwiejsze rozpoczęcie pracy w zawodzie lekarza w Indiach.

  Powrót