• Ogłoszenia

  Webinaria dotyczące nawiązywania współpracy z zagranicznymi naukowcami w ramach działań Marii Słodowskiej-Curie

  24.05.2021 14:11
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Dział Współpracy Międzynarodowej informuje o dwóch webinariach dotyczących kolejno współpracy z  zagranicznymi naukowcami i zamieszczania ofert na portalu Euraxess Komisji Europejskiej.

  1. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych (KPK PB UE), działający przy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju organizuje szkolenie z zakresu przygotowywania zaproszeń ukierunkowanych na nawiązywanie współpracy z zagranicznymi naukowcami i instytucjami badawczymi.

  Webinarium odbędzie się 26 maja w godzinach 10:00-12:00. Poprowadzą je ekspertki KPK PB UE. Podczas szkolenia online poruszone zostaną następujące kwestie:

  - co powinno się znaleźć w ofercie dla zagranicznych naukowców (hosting offer),

  - gdzie zamieszczać takie oferty,

  - informacje na temat ogłoszenia dotyczącego poszukiwania partnerów (partner search) do projektów konsorcyjnych w ramach działań Marii Skłodowskiej-Curie.

  Rejestracja na wydarzenie: LINK

  2. W przypadku aplikowania o granty Postdoctoral Fellowships lub planów o zbudowaniu konsorcjum w ramach Doctoral Networks lub Staff Exchanges, warto wziąć udział w kolejnym szkoleniu – z zamieszczania ofert na portalu Euraxess Komisji Europejskiej. Będzie można się podczas niego dowiedzieć jak m.in. zamieszczać oferty dla naukowców, oferty stypendialne i inne.

  Uwaga: obowiązuje oddzielna rejestracja – LINK.

  Termin szkolenia: 27 maja, godz. 13:00.

  Opis Działań Marii Skłodowskiej Curie znajduje się na stronie KPK.

   

   

  Dział Współpracy Międzynarodowej

  Powrót