Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ogłoszenia.
 • Ogłoszenia

  Rekrutacja na zajęcia online Profesora Jochena Svena Utikala

  12.05.2022 08:52
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  https://www.umb.edu.pl/photo/pliki/administracja/dzial_ds_wspolpracy_miedzynarodowej/asku/logotypy_power_kolor_flaga_duze_%282%29.png?2017

  UWAGA SPOŁECZNOŚĆ UMB,
  W SZCZEGÓLNOŚCI STUDENCI WSZYSTKICH LAT STUDIÓW KIERUNKU LEKARSKIEGO

   

  Zapraszamy do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Nagroda Nobla w medycynie w 2012 – jak przeprogramować komórki dorosłego organizmu tak, by stały się komórkami macierzystymi?” prowadzonych przez światowej renomy Profesora - Jochena Utikala. Profesor Utikal jest kierownikiem Clinical Cooperation Unit Dermato-Oncology, German Cancer Research Center (DKFZ) oraz Department of Dermatology, Venereology and Allergology, University Medical Center Mannheim, Ruprecht-Karl University of Heidelberg. Specjalizuje się w komórkach macierzystych, dermo-onkologii oraz czerniaku złośliwym.

   

  Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

   

  Biogram Profesora Jochena Utikala.

   

  Terminy:

  23 maja 2022 r., godz. 15.00 – 16.30 (część I – wykład)

  2 czerwca 2022 r., godz. 16.00 – 17.30 (część II – seminarium)

   

  Zajęcia zostaną przeprowadzone w trybie online za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Szczegóły zostaną przekazane osobom, które prześlą zgłoszenia.

   

  UWAGA: zgłoszenie dotyczy jednocześnie obu części. Nie ma możliwości zgłoszenia się na jedną z obu części zajęć. Wynika to z uwarunkowań projektu realizowanego pod nadzorem NCBR.

   

  O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (na podstawie oświadczenia).

   

  Wypełniony formularz rekrutacyjny oraz oświadczenie należy dostarczyć do Działu Projektów Pomocowych UMB za pośrednictwem Kancelarii Ogólnej (lewe skrzydło Pałacu Branickich) lub włożyć do skrzynki na dokumenty umieszczonej w holu przy Dziale Projektów Pomocowych (I piętro), ul. Kilińskiego 1, prawe skrzydło Pałacu Branickich do 23 maja 2022 do godziny 12:00.

   

  Osoby do kontaktu:

  Organizacja zajęć: Joanna Zadykowicz, tel. 85 686-53-37, e-mail: joanna.zadykowicz@umb.edu.pl

  Rekrutacja: Karolina Cylwik, tel.: 85 686-51-77, e-mail: zpu1@umb.edu.pl

   

  Dokumenty do pobrania:

  Formularz rekrutacyjny

  Regulamin uczestnictwa w Projekcie

   

  Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.

   

  Zdjęcie: ©frizio - stock.adobe.com

   

  Powrót