• Ogłoszenia

  Informacja o możliwości korzystania z platformy AMBOSS

  11.07.2022 15:18
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Dział Współpracy Międzynarodowej informuje, że Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uzyskał dofinansowanie na zakupienie 10-miesięcznego dostępu do platformy AMBOSS. W związku z ograniczoną liczbą subskrypcji, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń do Działu Współpracy Międzynarodowej przez studentów UMB wszystkich kierunków zainteresowanych korzystaniem z platformy AMBOSS. W zgłoszeniu proszę podać:

  - imię;

  - nazwisko;

  - rok studiów;

  - adres e-mail (koniecznie w domenie: student.umb).

   

  Wiadomość e-mail musi być wysłana z adresu mailowego w domenie student.umb na adres: international@umb.edu.pl Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca br. (piątek) do godziny 15.00. O dalszych krokach poinformujemy osoby, które prześlą zgłoszenie.

  AMBOSS to cyfrowa platforma medyczna, która wspomaga proces uczenia się oraz jest pomocna w późniejszej pracy klinicznej. Obecnie z zasobów AMBOSS korzysta ponad milion pracowników służby zdrowia w ponad 180 krajach, w tym ponad 50 szkół medycznych na całym świecie, takich jak New York University School of Medicine (NYU) oraz Yale University. Ponadto, największa grupa szpitali w Europie Helios, udostępniła AMBOSS jako pomoc dla wszystkich swoich lekarzy.

  Dział Współpracy Międzynarodowej

  Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy - Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.

  Zdjęcie: Julien Eichinger - stock.adobe.com

  Powrót