Pierwsza obrona pracy doktorskiej wśród kadry kosmetologów Wydziału Farmaceutycznego

01.12.2017 11:44
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Z dumą informujemy, że w dn. 1 grudnia 2017 r. mocą uchwały Rady Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB

mgr Marcie Wacewicz - Muczyńskiej został nadany stopień doktora nauk medycznych, dyscyplina biologia medyczna.

23 listopada 2017 r. na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej odbyła się pierwsza publiczna obrona i dyskusja nad rozprawą doktorską Pani mgr Marty Wacewicz – Muczyńskiej, asystenta - kosmetologa w Samodzielnej Pracowni Kosmetologii UMB. Praca pt. „Wpływ nawyków żywieniowych na stężenie niektórych pierwiastków oraz status antyoksydacyjny we krwi chorych z łuszczycą i bielactwem” została wykonana w Zakładzie Bromatologii UMB, pod kierunkiem dr hab. Katarzyny Sochy.

Serdecznie gratulujemy!