Zapisy na prace dyplomowe - kierunek Farmacja (zmiana terminu)

12.03.2020 10:27
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Poniżej w załącznikach zamieszczone zostały wykazy tematów prac dyplomowych, które będą realizowane w roku akad. 2020/2021:

Zapisy na prace dyplomowe na k. Kosmetologia (I i II stopnia) zostaną ogłoszone po zatwierdzeniu tematów na Radzie Wydziału.

W bieżącym roku akademickim zapisy na prace dyplomowe odbędą się w Dziekanacie według następującego harmonogramu:

• kierunek Analityka Medyczna (piątek - 06.03.2020 r. od godz.: od godz.: 14:00)
    • kierunek Farmacja (czwartek - 02.04.2020 r. od godz.: od godz.: 10:00)

Zapisów można dokonywać wyłącznie osobiście po przez zgłoszenie się do Dziekanatu.

Będzie możliwość dokonania zapisu tylko na jeden temat, który nie został wcześniej wybrany.

W przypadku, braku możliwości przyjścia w w/w terminie, będzie możliwość zapisów w terminach późniejszych.