18 maja rusza rekrutacja na Międzynarodowe studia doktoranckie w dziedzinie nauk medycznych i nauk farmaceutycznych

14.05.2018 14:52
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Od 18 maja kandydaci mogą składać dokumenty aplikacyjne.

W terminie  18.05.2018 r. – 30.05.2018 r. osoby ubiegające się o przyjęcie na studia doktoranckie zobowiązane są do dokonania rejestracji elektronicznej i złożenia dokumentów.

Kandydaci kończący studia w roku akademickim 2017/2018 składają dyplom ukończenia studiów oraz zaświadczenie o średniej ocen z przebiegu studiów, wystawione przez właściwy Dziekanat do 15.06.2018 r., zaś pozostałe dokumenty w terminach wskazanych w ust. 1.

Laureaci programu Diamentowy Grant składają stosowne dokumenty oraz zaświadczenie o ukończeniu 3 roku studiów w terminach określonych w ust. 1-2.

W przypadku niezachowania terminów wskazanych w ust. 1-3, kandydat nie zostaje dopuszczony do dalszego etapu postępowania konkursowego.

Wszystkie informacje o rekrutacji dostępne są na stronie UMB w zakładce Rekrutacja.

Na stronie projektu dostępne są już tematy proponowane do realizacji w ramach Międzynarodowych studiów doktoranckich:

Zapraszamy też do Biura Promocji i Rekrutacji - lewe skrzydło Pałacu Branickich, tel. 85 748 5473, e-mail: brip@umb.edu.pl