Dr n. farm. Anna Gromotowicz-Popławska zdobyła stypendium w Programie im. Bekkera

24.11.2018 06:57
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej rozstrzygnęła pierwszy nabór wniosków w Programie im. Bekkera.

W gronie beneficjentów Programu jest dr n. farm. Anna Gromotowicz - Popławska (adiunkt w Samodzielnej Pracowni Biofarmacji)

Tytuł projektu: "The role of nongenomic pathway in the mechanism of aldosterone prothrombotic action"

Nazwa ośrodka goszczącego: Harvard Medical School (USA)

Celem Programu jest zwiększenie mobilności międzynarodowej polskich naukowców i nauczycieli akademickich poprzez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych lub zajęć dydaktycznych w najlepszych zagranicznych ośrodkach na całym świecie. Wyjazdy trwające od 3 do 12 miesięcy pozwolą im na pobyt w uznanych zespołach naukowych, realizację projektów wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy i nawiązanie długofalowej współpracy.

Szczegóły na stronie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej: link do strony

Serdecznie gratulujemy!