Konferencja „Jesienne spotkanie z Diagnostyką Laboratoryjną 2019”

02.10.2019 11:29

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej pt. „Jesienne spotkanie z Diagnostyką Laboratoryjną 2019”, która odbędzie się 10 października 2019 roku w Hotelu Podlasie przy ulicy 42 Pułku Piechoty 6 w Białymstoku.

Tematyka konferencji będzie skupiała się wokół zagadnień neuroinfekcji, chorób wirusowych i ich diagnostyki oraz badania moczu. Dr hab. Iwona Bil-Lula z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przedstawi „Nowe Zalecenia Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej dotyczące badania elementów upostaciowanych moczu”.

Konferencja jest skierowana do diagnostów laboratoryjnych i pracowników medycznych laboratoriów diagnostycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką medycyny laboratoryjnej.

Serdecznie zapraszamy!

prof. dr hab. n. med. Joanna Matowicka-Karna