Studenci kierunku lekarskiego, pielęgniarstwa, fizjoterapii i farmacji – zapraszamy do udziału I edycji projektu „Mamy POWER - inwestujemy w kompetencje regionu”

14.11.2019 07:27

UWAGA STUDENCI!!!

W ramach realizacji projektu pn. „Mamy POWER – inwestujemy w kompetencje regionu”, Zadanie 2. Rozwój kompetencji studentów - Zajęcia warsztatowe realizowane w zespole interdyscyplinarnym zapraszamy do I edycji projektu:

Studentki i studentów  WL:

• Kierunek Lekarski – V i VI rok

Studentki i studentów WNoZ:

• Fizjoterapia II stopnia – I i II rok,
      • Pielęgniarstwo I stopnia – II i III rok
      • Pielęgniarstwo II stopnia – I i II rok

Studentki i studentów WF:

• Kierunek Farmacja – V rok

do bezpłatnego udziału w Zadaniu nr 2 ROZWÓJ KOMPETENCJI STUDENTÓW - Zajęcia warsztatowe realizowane w zespole interdyscyplinarnym realizowanych w ramach ww. Projektu, których celem jest nabycie kompetencji uzupełniających wiedzę zdobywaną w trakcie studiów i służących lepszemu przygotowaniu do wykonywania pracy w zakresie interdyscyplinarnej opieki nad pacjentem geriatrycznym.

W ramach realizacji Zadania 2. ROZWÓJ KOMPETENCJI STUDENTÓW - Zajęcia warsztatowe realizowane w zespole interdyscyplinarnym  odbywać się będą:

• badania poziomu kompetencji uczestników projektu (na wejściu i zakończeniu udziału w projekcie),
    • warsztaty z zakresu komunikacji w zespole interdyscyplinarnym,
    • warsztaty z zakresu kompetencji analitycznych w zespole interdyscyplinarnym,
    • praktyczne zajęcia w zespołach interdyscyplinarnych z pacjentem symulowanym,
    • wizyty studyjne (1 krajowa – 1 dniowa w białostockim  ośrodku specjalizującym się w opiece geriatrycznej i 1 zagraniczna) – 3 dniowa (plus dwa dni na dojazd)).

Rekrutacja w dniach: 12 listopada 2019 - 22 listopada 2019

Ogólna liczba uczestników – 24 osoby (po 6 osób z każdego kierunku)

Podstawowe kryteria rekrutacji:

• średnia ocen z poprzedniego roku (zaświadczenie z dziekanatu),
    • znajomość j. angielskiego (niezbędna z uwagi na zagraniczną wizytę studyjną):
    • na poziomie co najmniej B1 - deklaracja pisemna studenta w dokumentacji rekrutacyjnej,
    • na poziomie co najmniej B2 i więcej wymagane zaświadczenie, certyfikat, dyplom lub inny dokument potwierdzający wiedzę – do wglądu.

Dodatkowe kryteria rekrutacji:

• działalność i aktywność w kole/ kołach naukowych  w toku dotychczasowych studiów lub/oraz akademicka działalność sportowa, artystyczna, itp. (wymagane zaświadczenie opiekuna koła naukowego/ organizatora),
    • zakończony udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej (wymagane zaświadczenie, certyfikat, dyplom – do wglądu).

Zasady punktacji i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej projektu.

Zajęcia będą prowadzone w roku akademickim 2019/2020. Liczba miejsc jest ograniczona, jednak w przypadku większej ilości chętnych niż miejsc, o przyjęciu decydować będą powyższe kryteria oraz kolejność zgłoszeń (data i godzina).

Formularz zgłoszeniowy (załącznik 1) należy:

• dostarczyć osobiście do Biura Projektu (Dział Projektów Pomocowych UMB, ul. Kilińskiego 1, prawe skrzydło Pałacu Branickich, I piętro, p. 222) do specjalisty ds. rekrutacji mgr Karoliny Cylwik w terminie od 12 listopada 2019 do 22 listopada 2019 w godz. 9.00 – 13.00 lub
    • można również otrzymać i wypełnić na miejscu formularz zgłoszeniowy w Biurze projektu.

O wynikach rekrutacji wszyscy uczestnicy będą poinformowani pocztą elektroniczną.

Więcej informacji udzielają:

- w zakresie rekrutacji – mgr Karolina Cylwik, nr telefonu: 85 686 51 77

- w zakresie Zadania 2 - Zajęcia warsztatowe realizowane w zespole interdyscyplinarnym realizowanych w ramach projektu – mgr Anna Piłaszewicz, nr telefonu: tel. 85 748 56 50.

Szczegółowe informacje znajdują się również w Regulaminie uczestnictwa w Projekcie

Projekt pn. „Mamy POWER – inwestujemy w kompetencje regionu”

współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020