Organizacja pracy w Dziekanacie od 26 maja 2020 r.

19.05.2020 17:49
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Informujemy o wznowieniu bezpośredniej obsługi interesantów w Dziekanacie z dniem 26 maja 2020 r.

Dziekanat będzie otwarty we wtorki i czwartki w godz.: 11:00 – 13:00.

W Dziekanacie będzie obsługiwana jedna osoba (zgodnie z zaleceniami: w maseczce jednorazowej lub wielokrotnego użytku, przyłbicy w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką).

Przed wejściem do Dziekanatu należy zdezynfekować ręce (płyn znajduje się przed drzwiami Dziekanatu). Prosimy o przygotowanie wcześniej wszystkich dokumentów (w pomieszczeniu Dziekanatu nie będzie możliwości wypełniania dokumentów).

Mając na względzie obecną sytuację epidemiologiczną nadal zalecamy, aby sprawy niewymagające kontaktu bezpośredniego załatwiać mailowo i telefonicznie.

Jednocześnie informujemy o przedłużeniu ważności legitymacji studenckich i doktoranckich: (komunikat MNiSW).