Rekrutacja na zajęcia eksperckie nt. „Umiejętności miękkie a sukces zawodowy/naukowy” prowadzone przez światowej renomy Profesora Nevena Žarkovića

29.04.2021 09:11
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

UWAGA STUDENCI

II ROKU STUDIÓW MAGISTERSKICH

KIERUNKU KOSMETOLOGIA

Zapraszamy do udziału w eksperckich zajęciach nt. „Umiejętności miękkie a sukces zawodowy/naukowy” prowadzonych przez światowej renomy Profesora Nevena Žarkovića z Laboratory for Oxidative Stress w Ruđer Bošković Institute w Zagrzebiu (Chorwacja).

Udział studentów w spotkaniach będzie potwierdzony:

• wydaniem imiennych certyfikatów
    • wpisem do Suplementu do dyplomu ukończenia studiów

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Biogram Prof. Nevena Žarkovića znajduje się w załączeniu.

Terminy:

I grupa:           31.05.2021 r. godz. 15:00-20:30

01.06.2021 r. godz. 15.00-17.30

II grupa:          01.06.2021 r. godz. 18:00-20:30

02.06.2021 r. godz. 15:00-20:30

Zajęcia zostaną przeprowadzone w trybie online. Szczegóły zostaną przekazane osobom, które prześlą zgłoszenia.

O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (na podstawie oświadczenia).

Wypełniony formularz rekrutacyjny oraz oświadczenie należy:

• dostarczyć do Zakładu Chemii Nieorganicznej i Analitycznej (Euroregionalne Centrum Farmacji (ECF), II piętro). Zgłoszenia przyjmuje dr Agnieszka Gęgotek, tel. 85 748 5883

• przesłać w formie skanu (na adres agnieszka.gegotek@umb.edu.pl)

od 27 kwietnia do 26 maja 2021 r. w godzinach 8:00-15:00.

UWAGA! W przypadku wysłania skanu niezbędne będzie przekazanie oryginału zgłoszenia po zakończeniu procesu rekrutacji.

Osoby do kontaktu:

Rekrutacja: Agnieszka Gęgotek, tel.: 85 748-58-83, e-mail: agnieszka.gegotek@umb.edu.pl

Organizacja zajęć: Joanna Zadykowicz, tel. 85 686-51-78, e-mail: joanna.zadykowicz@umb.edu.pl

Dokumenty do pobrania:
    Formularz rekrutacyjny

Regulamin uczestnictwa w Projekcie

Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.