Ostatnia edycja 2. miesięcznych staży krajowych realizowanych na Wydziale Farmaceutycznym

23.09.2021 12:53
    Zakończyła się ostatnia edycja dwumiesięcznych płatnych staży krajowych realizowanych na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej w ramach projektu unijnego pn: „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku„
    Staże ukończyło łącznie 112 studentów z ostatnich lat studiów z kierunków Analityka Medyczna, Kosmetologia I i II stopnia oraz z V roku Farmacji.
    Instytucje przyjmujące (instytuty naukowe, laboratoria, apteki, firmy farmaceutyczne, firmy kosmetyczne, gabinety kosmetyczne) nie szczędziły pochwał  za zaangażowanie, wiedzę, pracowitość i sumienność naszych studentów. Stażyści zdobyli cenne doświadczenie, a w wielu przypadkach otrzymali też propozycję pracy. Gratulujemy !!!