Rekrutacja na staże studenckie realizowane w ramach projektu pn.; „Mamy POWER – inwestujemy w kompetencje regionu”

30.12.2021 14:58
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego
    Ogłoszenie o rozpoczęciu rekrutacji w roku akademickim 2021/2022 na staże studenckie realizowane
    w ramach projektu pn.; „Mamy POWER – inwestujemy w kompetencje regionu”.

03.01.2022 r. rusza rekrutacja na wyjazdy stażowe realizowane w ramach w/w projektu.

W ramach I edycji przewidziane są 73 miejsca na staże krajowe i zagraniczne dla studentów poniższych kierunków studiów:
    • Analityka Medyczna V rok studiów: staże krajowe - 12 osób, staże zagraniczne - 3 osoby,
    • Farmacja V rok studiów: staże krajowe - 21 osób, staże zagraniczne - 4 osoby,
    • Kosmetologia I stopnia III rok studiów: staże krajowe - 17 osób, staże zagraniczne - 3 osoby,
    • Kosmetologia II stopnia II rok studiów: staże krajowe - 11 osób, staże zagraniczne - 2 osoby.

Dokumenty można składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w pok. nr 28 wyłącznie w poniższych godzinach:
    • Poniedziałek: godz. 10.00 - 15.00
    • Wtorek: godz. 09.00 - 14.00
    • Środa: godz. 10.00 - 15.00
    • Czwartek: godz. 09.00 - 14.00
    • Piątek: godz. 10.00 - 15.0

Przyjmowane będą wyłącznie w pełni wypełnione, podpisane i kompletne dokumenty (z wszystkimi załącznikami). Nie ma możliwości wypełniania formularzy na miejscu i donoszenia załączników w późniejszym terminie. W przypadku pytań lub wątpliwości co do dokumentacji prosimy o wcześniejszy kontakt osobisty (pok. nr 28) lub telefonicznie (85) 748 5666.

Zakończenie rekrutacji: 24.01.2022 r. (w uzasadnionych przypadkach możliwe jest przeprowadzenie dodatkowej rekrutacji).
    Ogłoszenie wyników: do 04.02.2022 r.

Szczegółowe informacje o zasadach naboru zawarte są w Regulaminie i załącznikach znajdujących się na stronie internetowej Projektu: https://www.umb.edu.pl/zpu3
    Dokumenty rekrutacyjne oraz wykaz Instytucji Przyjmujących, które zadeklarowały gotowość przyjęcia studentów na staż w ramach Projektu znajduje się w zakładce Dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie internetowej: https://www.umb.edu.pl/wf/staze_studenckie_rok_2021_2022

Ogłoszenie o rekrutacji na staże