Laur Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla

18.03.2022 12:09
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Wydział V Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk informuje, że w 2022 roku przewidywane jest przyznanie honorowych wyróznień dla studnentów pracujących naukowo "Laur Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla", ustanowionych w 1999 roku.

Wnioski o przyznanie wyróznienia dla studentów, do których należy dołaczyć pełny tekst pracy wraz z opinią wnioskodawcy, mogą zgłaszać do Wydziału Nauk Medycznych PAN:

• rektorzy szkół wyższych,
    • członkowie Wydziału Nauk Medycznych PAN,
    • komitety naukowe współpracujące z Wydziałem,
    • dyrektorzy instytutów naukowych związanych z Wydziałem.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie kompletu dokumentów zgodnie z regulaminem do Dziekanatu w terminie do 6 maja 2022 r.

Formularz wniosku (do pobrania) oraz Regulamin przyznawania "Lauru Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla" dostępne są na stronie Polskiej Akademii Nauk www.pan.pl