Sukcesy doktorantki i członków Koła Naukowego w Zakładzie Bromatologii na I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Żywność i żywienie w pigułce”

22.04.2022 14:13
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Żywność i żywienie w pigułce”,

zorganizowanej przez Katedrę i Zakład Bromatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (w trybie on-line) 9 kwietnia 2022 r.,

w trzech sesjach doniesień ustnych doktorantka III roku Szkoły Doktorskiej mgr Monika Grabia oraz dwóch członków Koła Naukowego przy Zakładzie Bromatologii UMB – Martyna Falkowska i Jakub Perkowski otrzymali pierwsze wyróżnienia.

Konferencja była skierowana przede wszystkim do młodych naukowców. Promotorem doktorantki oraz opiekunem Koła Naukowego w Zakładzie Bromatologii
    jest dr hab. Renata Markiewicz-Żukowska.

Serdecznie gratulujemy!