I edycja staży unijnych w ramach projektu pn; „Mamy POWER – inwestujemy w kompetencje regionu"

14.09.2022 15:04
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego
    Zakończyła się pierwsza edycja dwumiesięcznych staży krajowych i zagranicznych realizowanych
    na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej
    w ramach projektu unijnego pn.: „Mamy POWER inwestujemy w kompetencje regionu".

Staże ukończyło łącznie 85 studentów z ostatnich lat studiów z kierunków: Analityka Medyczna, Kosmetologia I i II stopnia oraz z V roku k. Farmacja.
    Instytucje Przyjmujące (laboratoria, instytuty naukowe, apteki, firmy farmaceutyczne, firmy kosmetyczne, gabinety kosmetyczne) nie szczędziły pochwał za zaangażowanie, wiedzę i pracowitość naszych studentów.
    Stażyści zdobyli cenne doświadczenie, a w wielu przypadkach otrzymali też propozycję pracy.
    Gratulujemy!!!