Wykład pt. Nowe możliwości farmakoterapii choroby otyłościowej i zespołu metabolicznego - prof. dr hab. Lucyna Ostrowska - 22.03.23

20.03.2023 12:13
    Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział Białystok oraz Okręgowa Izba Aptekarska w Białymstoku zapraszają na wykład pt. ” Nowe możliwości farmakoterapii choroby otyłościowej i zespołu metabolicznego.” prof. dr hab. Lucyna Ostrowska, który odbędzie się 22 marca 2023 r. (środa) o godzinie 17 00 w Auli 2 Euroregionalnego Centrum Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, ul. Mickiewicza 2D.
    Dla członków PTFarm Oddział Białystok możliwość uzyskania 2 punktów edukacyjnych. Dodatkowo 2 punkty edukacyjne zostaną przyznane uczestnikom wykładu przez OIA.
    Zachęcamy do wstąpienia do Białostockiego Oddziału PTFarm i udziału w wykładzie.

Zaproszenie na wykład prof. Lucyny Ostrowskiej dotyczący nowych możliwości farmakologicznych przy chorobie otyłościowej