Bezpłatne zajęcia z zakresu CAD-CAM dla studentów kierunku lekarsko-dentystycznego i technik dentystycznych

28.10.2019 07:46

W ramach realizacji projektu pn. ,,Zintegrowany Program Kształcenia z wykorzystaniem innowacyjnych metod w zespole stomatologicznym” zapraszamy studentów UMB studiów stacjonarnych kierunku:

• Lekarsko-Dentystycznego - V roku,
    • Techniki Dentystyczne - III roku (studiów I st.),

do udziału w:

- Wizycie studyjnej w centrum protetyczno-edukacyjnym, której ramowy program obejmuje wykonanie wirtualnych projektów prac takich jak:

• most protetyczny 3 punktowy na implantach protetycznych wraz z wykonawstwem łączników indywidulanych i zastosowaniem bez tytanowych
    • szablon chirurgiczny implantoprotetyczny,
    • proteza szkieletowa w technologii CAD/CAM.

- Zajęciach warsztatowych pn. Praca projektowa z wykorzystaniem oprogramowania CAD CAM stanowiących kontynuację pracy wykonanej w formie cyfrowej podczas wizyty studyjnej i obejmujących praktyczne wykonanie zaprojektowanej w czasie wizyty studyjnej pracy cyfrowej.

Rekrutacja uczestników w dniach: 25 października – 05 listopada 2019

Liczba miejsc jest ograniczona! Wsparcie skierowane jest do 40 studentów/studentek

Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY!

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w Zintegrowanym Programie Kształcenia z wykorzystaniem innowacyjnych metod w zespole stomatologicznym  oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego do Zintegrowanego Programu Kształcenia.

Wypełniony formularz rekrutacyjny należy dostarczyć osobiście do Działu Projektów Pomocowych UMB (prawe skrzydło Pałacu, I piętro) do pokoju nr 222, w dniach od 25.10.2019r. do 05.11.2019r., w godzinach 9:00-12:00, osoba do kontaktu: Karolina Cylwik e-mail: karolina.cylwik@umb.edu.pl, tel.: 85 686-51-77

Kryteria rekrutacji znajdują się na Stronie Projektu Kształcenia z wykorzystaniem innowacyjnych metod w zespole stomatologicznym

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój