Zapraszamy studentów VI roku kierunku Lekarskiego do udziału w kursie resuscytacyjnym w ramach projektu ,,Mamy POWER- inwestujemy w kompetencje regionu"

20.01.2020 14:16

Zaproszenie na kurs ALS - kurs resuscytacyjny skierowane do studentów VI roku Kierunku Lekarskiego

STUDENCI oraz STUDENTKI

VI ROKU KIERUNKU LEKARSKIEGO

Zapraszamy do udziału w kursie ALS - kurs resuscytacyjny !

Szkolenie: „kurs ALS - kurs resuscytacyjny”

Kto: studenci VI roku Kierunku Lekarskiego

Limit osób: 24 osób ( 4 grupy )

Liczba godzin: 16 godz.

Gdzie: Centrum Symulacji Medycznych

15-295 Białystok, ulica Szpitalna 30

Kiedy: Dokładny termin i miejsce warsztatów podane zostaną 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów

Na podstawie pozytywnie zdanego egzaminu teoretycznego i praktycznego uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w kursie z zakresu zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych zgodnych z aktualnymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

Kryteria oceny znajdują się na stronie Projektu

W przypadku otrzymania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełniony formularz rekrutacyjny należy dostarczyć osobiście do Działu Projektów Pomocowych do pokoju nr 110 (222) od 21 do 29 stycznia, osoba do kontaktu: Karolina Cylwik, e-mail: karolina.cylwik@umb.edu.pl)

Po zakwalifikowaniu do udziału w kursie, a przed rozpoczęciem udziału w projekcie, uczestnik zobowiązany jest do udziału w bilansie kompetencji

Dokumenty do pobrania:

Dokumenty projektowe: