KURS ALS – kurs resuscytacyjny dla studentów i studentek VI roku Kierunku Lekarskiego

14.11.2022 10:05
    Autor: Dział Projektów Pomocowych

Zapraszamy studentów i studentki VI roku Kierunku Lekarskiego do bezpłatnego udziału w czwartej edycji kursu ALS – kurs resuscytacyjny, realizowanego w ramach projektu pn. ,,Mamy POWER – inwestujemy w kompetencje regionu”

Rodzaj wsparcia: ,,Kurs ALS – kurs resuscytacyjny” (zaawansowane zabiegi resuscytacyjne)

Limit osób: 24

Liczba godzin dydaktycznych: 16

Miejsce realizacji kursu: Centrum Symulacji Medycznych, ul.  Szpitalna 30, 15-295 Białystok,

Termin realizacji kursu: 23-24 lutego 2023r.

Na podstawie pozytywnie zdanego egzaminu teoretycznego i praktycznego uczestnicy/czki otrzymają certyfikat ukończenia kursu zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych, zgodny z aktualnymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

• Rekrutacja uczestników/czek w dniach:  14 listopada – 14 grudnia 2022r.
    • Liczba miejsc jest ograniczona! Wsparcie skierowane jest do 24 studentów/studentek
    • Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY!

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami do oceny kryteriów rekrutacji należy złożyć w terminie od 14.11.2022r. do 14.12.2022r.,  w  Kancelarii Ogólnej UMB na półce Działu Projektów Pomocowych, ul. Kilińskiego 1 (LEWE skrzydło Pałacu Branickich) lub włożyć do skrzynki na dokumenty zgłoszeniowe, umieszczonej w holu przy Dziale Projektów Pomocowych (1 piętro), ul. Kilińskiego 1, PRAWE skrzydło Pałacu Branickich.

Osoba do kontaktu w sprawach dotyczących rekrutacji: Jacek Bezubik,

e-mail: jacek.bezubik@umb.edu.pl,  tel.: 85 686-51-40

Osoba do kontaktu w sprawach dotyczących organizacji kursu: Agnieszka Borawska,

e-mail: agnieszka.borawska@umb.edu.pl, tel. 85  748-56-50

Kryteria rekrutacji znajdują się na Stronie Projektu (umb.edu.pl/zpu3).

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.