Komunikat dotyczący pracy Dziekanatu

10.09.2020 20:59
    Autor: Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Informujemy o wznowieniu bezpośredniej obsługi w Dziekanacie.

Dziekanat jest czynny we

wtorki i czwartki w godz.: 11:00-13:00.

W Dziekanacie będzie obsługiwana jedna osoba (zgodnie z zaleceniami: w maseczce jednorazowej lub wielokrotnego użytku, przyłbicy w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką)

Przed wejściem do Dziekanatu należy zdezynfekować ręce (płyn znajduje się przed drzwiami Dziekanatu). Prosimy o przygotowanie wcześniej wszystkich dokumentów (w pomieszczeniu Dziekanatu i przed nie będzie możliwości wypełniania dokumentów).

Mając na względzie obecną sytuację epidemiologiczną nadal zalecamy, aby sprawy niewymagające kontaktu bezpośredniego załatwiać mailowo i telefonicznie.

Jednocześnie informujemy, że przed Dziekanatem umieszczona została skrzynka, w której można zostawiać dokumenty.

Informacje dotyczące przedłużenia ważności legitymacji studenckich i doktoranckich znajdują się pod linkiem: (komunikat MNiSW ).