Akcja Miś pod Szpitalną Choinkę 5-9.12.2016

26.11.2016 21:19

Od 5 do 9 grudnia 2016r. na terenie Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego studenci zrzeszeni w IFMSA-Poland Oddział Białystok przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na akcję Miś pod szpitalną choinkę.

W ramach akcji odbędzie się także kiermasz ciast i loteria fantowa w dniu 8.12.2016 r. w budynku Collegium Universum.

Uzbierane fundusze przeznaczone zostaną na zakup prezentów dla dzieci pozostających na Święta Bożego Narodzenia w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku (zostaną one rozdane małym pacjentom podczas finału akcji 22.12.2016 r..)  oraz na doposażenie szpitala z pozostałej sumy pieniędzy.

Wynik zeszłorocznej akcji to 13 000 złotych.