VII Areopag Etyczny

13.07.2015 10:32

Już po raz siódmy Puckie Hospicjum im. Św. Ojca Pio zaprasza 20 studentów medycyny z całej Polski do udziału w Areopagu Etycznym. Jak co roku przygotowaliśmy tygodniowy (24-30 sierpnia 2015) intensywny kurs komunikacji lekarz-pacjent z elementami medycyny paliatywnej i etyki klinicznej. Jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie przez młodych adeptów sztuki lekarskiej doświadczenia w przekazywaniu trudnych informacji w kontrolowanych warunkach, podczas warsztatów z aktorami. Nie do przecenienia są również walory rekreacyjne związane z lokalizacją warsztatów nad samą Zatoką Pucką oraz 20-godzinny kurs windsurfingu z instruktorem - co sprzyja połączeniu przyjemnego z pożytecznym.

Całkowity koszt uczestnictwa: 500zł (noclegi z pełnym wyżywieniem w FRKF Sporthotel w Pucku 60m od plaży, udział w wykładach i warsztatach, kurs windsurfingu, pakiet konferencyjny).

Studentów kierunku lekarskiego (3-6 rok) zainteresowanych udziałem w projekcie zachęcamy do wypełnienia aplikacji (do 15.07.2015):

Więcej informacji o Areopagu etycznym