• Ostatnia zmiana 12.09.2014 przez Dziekanat Wydziału Lekarskiego

    Dziekanat

    Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim

     

    ul. Jana Kilińskiego 1

    15-089 Białystok

    dzwl@umb.edu.pl

    Dziekan - prof. dr hab. Irina Kowalska

    Prodziekan ds. studenckich - prof. dr hab. Dariusz Lebensztejn

    Prodziekan - dr hab. Anna Kierklo

    Prodziekan - dr hab. Karol Kamiński

     

     

    mgr Justyna Kurcewicz

    kierownik

    e-mail: justyna.kurcewicz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 30

    • nadzór nad sprawami merytorycznymi realizowanymi w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego
    • organizacja pracy Dziekanatu

     

    mgr Agnieszka Bekisz

    specjalista

    e-mail: agnieszka.bekisz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 78

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z postępowaniami habilitacyjnymi i z postępowaniami o nadanie tytułu naukowego profesora
    • dokumentacja rady wydziału
    • konkursy na stanowiska

     

    mgr Jolanta Dzienis

    specjalista

    e-mail: jolanta.dzienis@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 77

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z przewodami doktorskimi
    • studia doktoranckie

     

    mgr Barbara Matys

    specjalista

    e-mail: barbara.matys@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 75

    • kierunek lekarski: III, IV, V rok

     

    mgr Renata Gorolewska

    samodzielny referent

    e-mail: renata.gorolewska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 80

    •  kierunek lekarski: I, II, VI rok

     

    mgr Emilia Kulesza

    starszy referent

    e-mail: emilia.kulesza@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 29

    • kierunek techniki dentystyczne
    • nostryfikacje

    mgr Aleksandra Stalbowska

    samodzielny referent

    e-mail: aleksandra.stalbowska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 79

    • kierunek lekarsko-dentystyczny

     

    mgr Monika Korenkiewicz

    samodzielny referent

    e-mail: ed@umb.edu.pl

    tel. 85 748 55 01

    • kierunek lekarski - English Division

    mgr Anna Minta

    starszy referent

    email: anna.minta@umb.edu.pl

    tel. 85 748 57 88

    •  kierunek lekarski - English Division