• Ostatnia zmiana 09.09.2016 przez Dziekanat Wydziału Lekarskiego

    Dziekanat

    Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim

     

    ul. Jana Kilińskiego 1

    15-089 Białystok

    dzwl@umb.edu.pl

    Dziekan - prof. dr hab. Irina Kowalska

    Prodziekan ds. Studenckich - prof. dr hab. Anna Wasilewska

    Prodziekan ds. Nauki - dr hab. Anna Moniuszko-Malinowska

    Prodziekan ds. Jakości Kształcenia, Programów Studiów i Oddziału Stomatologii - dr hab. Teresa Sierpińska

    Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału i Nauczania Anglojęzycznego - dr hab. Tomasz Hryszko

     

    mgr Justyna Kurcewicz, kierownik Dziekanatu Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Justyna Kurcewicz

    kierownik

    e-mail: justyna.kurcewicz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 30

    • nadzór nad sprawami merytorycznymi realizowanymi w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego
    • organizacja pracy Dziekanatu
    mgr Agnieszka Bekisz, zastępca kierownika Wydziału Lekarskiego.

     

    mgr Agnieszka Bekisz

    zastępca kierownika

    e-mail: agnieszka.bekisz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 78

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z postępowaniami habilitacyjnymi i z postępowaniami o nadanie tytułu naukowego profesora
    • dokumentacja rady wydziału
    • konkursy na stanowiska

     

    mgr Ewa Artemiuk

    starszy referent

    e-mail: ewa.artemiuk@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 77

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z przewodami doktorskimi
    • studia doktoranckie

     

    mgr Barbara Matys

    specjalista

    e-mail: barbara.matys@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 75

    • kierunek lekarski: I, V, VI rok

     

    mgr Renata Gorolewska

    samodzielny referent

    e-mail: renata.gorolewska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 80

    •  kierunek lekarski: II, III, IV rok

     

    mgr Paulina Fijałkowska

    samodzielny referent

    e-mail: paulina.fijalkowska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 29

    • kierunek techniki dentystyczne
    • nostryfikacje


     

    mgr Aleksandra Stalbowska

    samodzielny referent

    e-mail: aleksandra.stalbowska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 79

    • kierunek lekarsko-dentystyczny
    mgr Monika Korenkiewicz, specjalista w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Monika Korenkiewicz

    specjalista

    e-mail: ed@umb.edu.pl

    tel. 85 748 55 01

    • kierunek lekarski - English Division

     

    mgr Natasza Zadykowicz

    starszy referent

    email: natasza.zadykowicz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 57 88

    •  kierunek lekarski - English Division

     

    mgr Elwira Bacławska

    samodzielny referent

    email: elwira.baclawska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 51 23

    • pożyczki/stypendia
    • egzaminy NBME/USMLE
    • sprawy socjalno-bytowe

     

    mgr Bartosz Pierwienis

    starszy referent

    email: bartosz.pierwienis@umb.edu.pl

    • rekrutacja na studia prowadzone w języku angielskim