Uroczysta Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii

25.10.2016 20:27

24 i 25 października 2016 roku w Aula Magna Pałacu Branickich odbyły się Uroczyste Immatrykulacje studentów Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim.

W poniedziałek złożyli ślubowanie oraz odebrali listy gratulacyjne od Dziekana Wydziału prof. dr hab. Iriny Kowalskiej, studenci kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego i technik dentystycznych. Naukę rozpoczęło 350 studentów.

We wtorek w immatrykulacji uczestniczyło 64 studentów kierunku lekarskiego w języku angielskim. Nowo przyjęci studenci na English Division pochodzą między innymi z Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Niemiec, Finlandii, USA, Arabii Saudyjskiej i Polski. Na Uczelni studiuje razem prawie 300 studentów zagranicznych.