Akcja "Pacjent pod opieką diagnosty" w Centrum Handlowym Atrium Biała - 27.05.2017

20.05.2017 09:45
    Autor: Biuro Promocji i Rekrutacji

27 maja w Centrum Handlowym Atrium Biała w godzinach 10-16 odbędzie się akcja informacyjna ,,Pacjent pod opieką diagnosty", w której będzie można dowiedzieć się kto wykonuje badania zlecone przez lekarza, a także jak się do takich badań przygotować. Studenci z Kreatywnego Diagnosty Laboratoryjnego odpowiedzą na wszelkie pytania potencjalnych pacjentów.
    Ponadto będzie okazja  do zmierzenia glikemii przygodniej, poziomu witaminy C w organizmie czy poddania się badaniu spirometrycznemu, a dla najmłodszych przygotowany jest specjalny kącik ,, Małego Diagnosty".
    W akcji uczestniczyć będą również studenci z organizacji Innowacyjny Kosmetolog, którzy przygotują zabiegi kosmetyczne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!