Praca w BOWITT UMB! Poszukujemy starszego referenta ds. komercjalizacji. Aplikacje do 10 marca 2017 r.

23.02.2017 11:58
    Autor: BTT

UNIWERSYTET MEDYCZNY w BIAŁYMSTOKU
    poszukuje
    starszego referenta ds. komercjalizacji

Podstawowy zakres obowiązków:

• systematyczne monitorowanie i analiza wyników prac naukowych,
    • określenie atrakcyjności projektu wynalazczego,
    • badanie poziomu innowacyjności,
    • badanie stanu techniki projektów posiadających potencjał komercjalizacyjny,
    • tworzenie i uaktualnianie bazy prowadzonych badawczych projektów innowacyjnych,
    • udział w opracowywaniu dokumentacji sprzedażowej i ofertowej,
    • wspomaganie naukowców w procesie komercjalizacji ich wiedzy, projektów i wynalazków,
    • prowadzenie i archiwizacja dokumentów sporządzanych w związku z wykonywanymi zadaniami.

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe (co najmniej magisterskie) z zakresu nauk medycznych, biologii, biotechnologii lub chemii
    • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2,
    • obsługa komputera (znajomość pakietu MS Office).

Mile widziane:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w procesie komercjalizacji wyników prac badawczych,
    • znajomość najnowszych trendów rynkowych w obszarze prac badawczych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• CV,
    • list motywacyjny,
    • oświadczenie o niekaralności i pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
    • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133 poz.883).

Termin składania aplikacji: do dnia 10.03.2017 r.

Aplikacje w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: bowitt@umb.edu.pl

Pytania proszę kierować do Uczelnianego Biura ds. Ochrony Własności Intelektualnej i Transferu Technologii UMB, ul. Kilińskiego 1, 15-089 Białystok (prawe skrzydło Pałacu Branickich); tel. 85 686 5122.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.