Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Wdrożenie modeli zarządzania jakością w UMB.
  • Wdrożenie modeli zarządzania jakością w UMB. Pałac Branickich. Widok od strony wjazdu. Flaga Unii Europejskiej.
  • Ostatnia zmiana 27.04.2018 przez Administrator UMB

Wdrożenie modeli zarządzania jakością w UMB

Projekt pn. „Wdrożenie modeli zarządzania jakością w UMB”
    współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
    Europejskiego Funduszu Społecznego

Priorytet IV Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki: Szkolnictwo wyższe i nauka
    Działanie 4.1: Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy
    Poddziałanie 4.1.1: Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Realizowane zadania:
    1.    Wdrożenie modelu ramowego procesów zarządzania UMB – zintegrowany informatyczny system zarządzania (okres realizacji zadania: 01.10.2013-30.09.2015)
    •    W ramach zadania zostanie wdrożonych 6 modeli zarządzania w oparciu o Zintegrowany Informatyczny System Zarządzania (ZISZ). W skład modeli wejdą następujące obszary:
    - Model zarzadzania finansami
    - Model zarządzania majątkiem
    - Model zarzadzania kadrami
    - Model zarządzania gospodarką materiałową
    - Model zarządzania badaniami naukowymi
    - Model zarzadzania organizacja dydaktyki

2.    Wdrożenie we współpracy z pracodawcami modelu zarzadzania jakością kształcenia (okres realizacji zadania: 01.10.2013-31.03.2015)
    •    W ramach zadania zostaną zweryfikowane procedury dotyczące funkcjonowania Uczelnianego Zespołu ds. Zapewnienia i Doskonalenia  Jakości Kształcenia (ZiDJK), 3 Wydziałowych Zespołów ds. ZiDJK oraz grup roboczych ds. . ZiDJK. Efektem prac będzie wdrożenie modelu zarządzania jakością kształcenia potwierdzone Uchwałą Senatu.

Okres realizacji projektu: 01.10.2013r. – 30.09.2015r.

Biuro Projektu: Dział Projektów Pomocowych UMB