Akcje COST (European Cooperation in Science and Technology) materiały z webinarium

24.05.2023 09:14
    Autor: Dział Rozwoju i Ewaluacji

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli uczelni, naukowców oraz wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z nagraniem ze spotkania informacyjnego dot. programu COST (European Cooperation in Science and Technology). Więcej informacji oraz link na stronie https://www.cost.eu/cost-events/online-cost-info-day-2023/.

COST jest najdłużej trwającym europejskim programem wspierającym multilateralną współpracę pomiędzy badaczami, inżynierami naukowcami oraz przedstawicielami małych i średnich przedsiębiorstw z Europy. Akcje COST są elastycznymi, szybkimi efektywnymi i wydajnymi instrumentami, z których mogą korzystać badacze, inżynierowie oraz naukowcy, umożliwiającymi naukowcom wspólne rozwijanie swoich pomysłów we wszystkich możliwych dziedzinach nauki i technologii.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie Akcji COST.

Aktualny nabór wniosków jest prowadzony do 25 października 2023 do 12:00.

W razie zainteresowania aplikowaniem prosimy o kontakt z Marią Szlachtą z Działu Rozwoju i Ewaluacji: maria.szlachta@umb.edu.pl, tel: +48 85 686 5116.