Nagroda Naukowa Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie i Białymstoku

25.05.2023 10:36
    Autor: Dział Nauki

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym naborem wniosków do Nagrody Naukowej Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie i Białymstoku z siedzibą w Olsztynie informujemy, że ze względu na konieczność przedstawienia dokumentów konkursowych na posiedzeniu Rady Wydziału osoby zainteresowane wnioskiem powinny złożyć wszelkie dokumenty do pani Anny Bergiel z Działu Nauki najpóźniej 20 czerwca 2023 roku.

Nagroda Naukowa Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie i Białymstoku została ustanowiona w celu promowania wybitnych prac naukowych oraz wyróżnienia reprezentantów środowisk naukowych województw warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego mogących poszczycić się istotnym dorobkiem.

Nagroda ma charakter indywidualny i honoruje wybitne osiągnięcia z zakresu trzech lat poprzedzających rok zgłoszenia danej edycji. Może być przyznana między innymi za cykl publikacji, monografię bądź wdrożenie patentu.

W świetle regulaminu termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące nagrody oraz wzory niezbędnych dokumentów znajdują się na stronie https://olsztyn.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=154&lang=pl.