Szanowni Państwo,
W imieniu Centrum Wolontariatu WNZ UMB oraz Stowarzyszenia Pro Salute bardzo dziękuję za wsparcie akcji Fundacji Mali Wojownicy na rzecz Wcześniaczków przebywających na oddziałach neonatologicznych Oddział Neonatologii "Śniadecja" - Białystok i Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka USK w Białymstoku.
Wszystkie podarowane przez Państwa rzeczy zostały przekazane Fundacji.
Jeszcze raz bardzo dziękuję
prof. dr hab. Elżbieta Krajewska-Kułak
Przewodnicząca Centrum Wolontariatu WNZ UMB
Prezes Stowarzyszenia Pro Salute





