• Ostatnia zmiana 11.10.2020 przez Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej

13.10.2020 rozpoczyna się VIII edycja projektu

UNIWERSYTET ZDROWEGO SENIORA

mającego na celu poszerzenie wiedzy prozdrowotnej

osób powyżej 60 roku życia

Zapraszamy do obejrzenia galerii z rozdania dyplomów absolwentom VI edycji Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz IV edycji Uniwersytetu Profilaktyki Psychogeriatrycznej.

-> LINK DO ZDJĘĆ - KLIKNIJ <-

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wykładu dr hab. Aliny Kułakowskiej - Zastępcy Kierownika Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na temat udarów mózgu.

Zajęcia fakultatywne z Nordic Walking - 22.05.2018

-> LINK DO ZDJĘĆ - KLIKNIJ <-

Zapraszamy do obejrzenia galerii z rozdania dyplomów absolwentom IV edycji Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz II edycji Uniwersytetu Profilaktyki Psychogeriatrycznej.

Galeria znajduje się na dole strony.

Studenci Uniwersytetu Zdrowego Seniora otrzymali "pudełka życia"

W dniu 07-02-2017 słuchacze Uniwersytetu Zdrowego Seniora otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Rafała Rudnickiego "pudełka życia". "Pudełko życia" to projekt skierowany do starszych, niepełnosprawnych oraz samotnych mieszkańców Białegostoku. Jego celem jest zapewnienie wsparcia w sytaucji wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia podczas udzielania pierwszej pomocy przez różnego rodzaju służby: medyczne, socjalne i inne.

Fotorelacja z rozdania "pudełek życia" słuchaczom Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz więcej informacji o akcji na stronie "Wschodzący Białystok" (<- KLIKNIJ)