• Ostatnia zmiana 13.01.2022 przez Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej

  Aktualności

  Wykład

  16 lutego o godz. 12 w auli 1.8 Centrum Dydaktyczno-Naukowego Wydziału Nauk o Zdrowiu na ul. Szpitalna 37 w ramach UZS odbędzie się wykład nt osteoporozy

   

   

   

  Zapraszamy do obejrzenia galerii z rozdania dyplomów absolwentom VI edycji Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz IV edycji Uniwersytetu Profilaktyki Psychogeriatrycznej.

  -> LINK DO ZDJĘĆ - KLIKNIJ <-

   

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wykładu dr hab. Aliny Kułakowskiej - Zastępcy Kierownika Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na temat udarów mózgu.

  -> LINK DO ZDJĘĆ - KLIKNIJ <-

   

  Zajęcia fakultatywne z Nordic Walking

  -> LINK DO ZDJĘĆ - KLIKNIJ <-

   

  Zapraszamy do obejrzenia galerii z rozdania dyplomów absolwentom IV edycji Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz II edycji Uniwersytetu Profilaktyki Psychogeriatrycznej.

  Galeria znajduje się na dole strony.

   

   

  Studenci Uniwersytetu Zdrowego Seniora otrzymali "pudełka życia"

   

  W dniu 07-02-2017 słuchacze Uniwersytetu Zdrowego Seniora otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Rafała Rudnickiego "pudełka życia". "Pudełko życia" to projekt skierowany do starszych, niepełnosprawnych oraz samotnych mieszkańców Białegostoku. Jego celem jest zapewnienie wsparcia w sytaucji wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia podczas udzielania pierwszej pomocy przez różnego rodzaju służby: medyczne, socjalne i inne.

  Fotorelacja z rozdania "pudełek życia" słuchaczom Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz więcej informacji o akcji na stronie "Wschodzący Białystok" (<- KLIKNIJ)