• Ostatnia zmiana 03.01.2019 przez Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej

  Aktualności

  UWAGA - II GRUPA ĆWICZENIOWA!!!

  Zajęcia praktyczne z modułu "Ruch receptą na zdrowie! Zdrowy kręgosłup", zaplanowane w dn. 22.01.2019 (wtorek) w godz. 14.00-16.00 zostały przeniesione na dn. 05.02.2019 (wtorek) w godz. 10.00-12.00 (aula 1.6, WNoZ - ul. Szpitalna 37).

  Za wprowadzone zmiany przepraszamy.

   

   

  Wykłady do pobrania

  dr hab. Mateusz Cybulski - Podstawowe pojęcia z zakresu zdrowia i choroby. Stan zdrowia ludności Polski

  dr hab. Mateusz Cybulski - Specyfika diagnostyki i terapii pacjenta w podeszłym wieku

   

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wykładu dr hab. Aliny Kułakowskiej - Zastępcy Kierownika Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na temat udarów mózgu.

  -> LINK DO ZDJĘĆ - KLIKNIJ <-

   

  Zajęcia fakultatywne z Nordic Walking - 22.05.2018

  -> LINK DO ZDJĘĆ - KLIKNIJ <-

   

  Zapraszamy do obejrzenia galerii z rozdania dyplomów absolwentom IV edycji Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz II edycji Uniwersytetu Profilaktyki Psychogeriatrycznej.

  Galeria znajduje się na dole strony.

   

   

  Studenci Uniwersytetu Zdrowego Seniora otrzymali "pudełka życia"

   

  W dniu 07-02-2017 słuchacze Uniwersytetu Zdrowego Seniora otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Rafała Rudnickiego "pudełka życia". "Pudełko życia" to projekt skierowany do starszych, niepełnosprawnych oraz samotnych mieszkańców Białegostoku. Jego celem jest zapewnienie wsparcia w sytaucji wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia podczas udzielania pierwszej pomocy przez różnego rodzaju służby: medyczne, socjalne i inne.

  Fotorelacja z rozdania "pudełek życia" słuchaczom Uniwersytetu Zdrowego Seniora oraz więcej informacji o akcji na stronie "Wschodzący Białystok" (<- KLIKNIJ)