Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Dodatkowe zadania praktyczne z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz Warsztaty dotyczące pracy w zespole interdyscyplinarnym.
  • Ostatnia zmiana 03.06.2020 przez Administrator UMB

Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza studentów ostatnich lat kierunków Lekarsko – Dentystycznego oraz Technik Dentystycznych do udziału w dwudniowych zajęciach*:

Dzień I

29.06.2020 godzina 10:00 – 15:30

Dodatkowe zadania praktyczne z zakresu komunikacji interpersonalnej

Zakres tematyczny:

• Istota i zasady skutecznej komunikacji
    • Identyfikacja własnego stylu komunikowania się (słuchanie i porozumiewanie się)
    • Ćwiczenie umiejętności asertywnego komunikowania się
    • Współpraca i komunikacja w sytuacjach stresowych

Dzień II

30.06.2020 godzina 10:00 – 15:30

Warsztaty dotyczące pracy w zespole interdyscyplinarnym

Zakres tematyczny:

• Przegląd zagadnień związanych z pracą w interdyscyplinarnym zespole przy realizacji zadań/projektów.
    • Komunikacja w zespole - z uwzględnieniem metod skutecznej komunikacji.
    • Emocje a praca w zespole.
    • Konflikt a praca w zespole.
    • Praca w zespole w sytuacji zmian.
    • Warsztaty dotyczące pracy w zespole interdyscyplinarnym

Osoby zainteresowane uczestnictwem, prosimy o przesłanie (do dnia 17.06.2020r.) na adres bk@umb.edu.pl następujących informacji: imienia i nazwiska, kierunku oraz roku studiów, numeru telefonu.

Zajęcia odbędą się w prawym skrzydle Pałacu Branickich (I piętro, sala 208) i ich organizacja dostosowana zostanie do ograniczeń, nakazów i zakazów  w związku z występującym stanem epidemii COVID – 19.

Studenci zobowiązani są do zakrycia nosa oraz ust w trakcie zajęć (maseczki we własnym zakresie).

Warunkiem realizacji zajęć jest zebranie grupy min. 10-osobowej (z obydwu kierunków).

*realizowanych  w ramach trwałości  projektu „ Program rozwoju kompetencji studentów kierunku Techniki Dentystyczne i kierunku Lekarsko-Dentystycznego UMB”