Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Nowości na platformie edukacyjnej Blackboard.
 • Ostatnia zmiana 21.02.2024 przez Centrum Doskonałości Dydaktycznej

  Nowości na platformie edukacyjnej Blackboard

   

  Od nowego roku akademickiego tj. 2024/2025 zostanie wprowadzona nowa odsłona platformy Blackboard Learn z nowym widokiem kursów oraz z szeregiem nowych funkcji, w tym opartych na sztucznej inteligencji.

   

  Wprowadzany widok kursu „ULTRA” to przede wszystkim uproszczona nawigacja, przyjazna dla urządzeń mobilnych, bardziej intuicyjna organizacja pracy i analiza procesu kształcenia oparta na danych, ułatwiająca zaangażowanie studentów. Nowe narzędzia i funkcje mają ułatwić nauczanie i naukę zarówno w trybie zdalnym, jak i tradycyjnym. Więcej szczegółów o nowościach na stronie dostawcy platformy tj. Anthollogy

   

  Nauczycieli akademickich i doktorantów zachęcamy do wspólnego odkrywania potencjału platformy edukacyjnej poprzez udział w cyklu szkoleń (kliknij aby uzyskać więcej szczegółów) oraz do rejestrowania się poprzez formularz. Wśród aktywnych uczestników rozlosujemy 10 voucherów na dowolne szkolenie rozwijające kompetencje dydaktyczne (więcej szczegółów w organizacji Nauczyciele Akademicccy na platformie).

   

  Szkolenia dla pozostałych użytkowników platformy czyli studentów i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi udostępnimy bezpośrednio przed rozpoczęciem roku akademickiego 2024/2025.

   

  Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia, z przyjemnością Ci pomożemy: kontakt do helpdesku

   

  Zespół Centrum Doskonałości Dydaktycznej