Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Funding and Tenders Portal.
 • Funding and Tenders Portal. Logo Participant Portal - Nagłówek strony internetowej z napisem Research & Innovation Participant Portal i logiem Komisji Europejskiej, czyli gwiazdami w okręgu na granatowym tle
 • Ostatnia zmiana 07.03.2024 przez Dział Rozwoju i Ewaluacji

  Funding and Tenders Portal

  Portal Uczestnika to uniwersalny punkt dostępu służący do interakcji z Komisją Europejską i jej agencjami wykonawczymi na temat unijnych programów badań i innowacji, od momentu opublikowania zaproszeń do składania wniosków projektowych, poprzez złożenie tych wniosków aż po etap realizacji. Oferuje usługi i narzędzia, które ułatwiają monitorowanie i zarządzanie swoimi wnioskami i projektami.

   

  Portal Uczestnika (ang. Participant Portal) udostępnił nową usługę ułatwiającą poszukiwanie partnerów projektowych do składania wspólnych wniosków przy ubieganiu się o dotacje z Unii Europejskiej (np. w ramach programu Horyzont 2020). Nowa funkcja portalu pozwala wyszukiwać profile organizacji, które wcześniej otrzymały finansowanie ze środków unijnych. Obecnie dostępna jest wczesna wersja usługi, która będzie sukcesywnie rozwijana.
   

  https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/home

   

  Prezentacja możliwości Participant Portalu

   

  Rejestracja konta użytkownika na Participant Portal

   

  Składanie wniosku w Participant Portal