Wyniki 5 edycji konkursu na Najlepszego Asystenta i Najsympatyczniejszego Studenta Wydziału Nauk o Zdrowiu

25.04.2017 20:49

Rozstrzygnięto 5 edycję konkursu na Najlepszego Asystenta (zdaniem studentów) i Najsympatyczniejszego Studenta (zdaniem kadry akademickiej) Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
    Najlepszym asystentem została - dr Katarzyna Snarska (Zakład Medycyny Klinicznej UMB), na kolejnych miejscach uplasowali się panowie - mgr Paweł Konarzewski (Klinika Rehabilitacji UMB) oraz dr Grzegorz Bejda (Studium Filozofii i Psychologii Człowieka UMB).
    Wśród studentów nie miała sobie równych Angelika Brzósko (Pielęgniarstwo, III rok I˚), kolejne miejsca należały do - Amanda Augustynik (Fizjoterapia, I rok II˚) oraz Magdalena Selewońko (Pielęgniarstwo, III rok I˚).
    Gratulujemy!