Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. LUTY.
  • Ostatnia zmiana 15.03.2017 przez Administrator UMB

LUTY

• 24 lutego 2017 r. – spotkanie prof. dr hab. Adriana Chabowskiego - Prorektora ds. Studenckich oraz prof. dr hab. Barbary Mroczko - pełnomocnika Rektora ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia z prodziekanami ds. jakości kształcenia na poszczególnych Wydziałach – prof. dr hab. Mileną Dąbrowska, dr hab. Teresą Sierpińską oraz dr hab. Ludmiłą Marcinowicz w sprawie procedury dotyczącej weryfikacji nauczycieli akademickich wchodzących w skład minimum kadrowego poszczególnych kierunków studiów

• 22 lutego 2017 r. –WL - Rada Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim (zatwierdzenie wzoru sylabusa, zatwierdzenie formularza weryfikacji i oceny efektów kształcenia, zmiana Uchwały nr 234/16 z w sprawie powołania Wydziałowego Zespołu ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia)