Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ogłoszenia.
  • Ogłoszenia.
  • Treść niedostępna...

    Ostatnia zmiana 21.02.2024 przez Administrator UMB

    Ogłoszenia

    Oferty pracy - magistra farmacji w Aptece Szpitalnej

    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

    im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku,

    ul. Henryka Sienkiewicza 7, 09-100 Płońsk zatrudni: magistra farmacji w Aptece Szpitalnej

    Zakres obowiązków:

    - zaopatrzenie Oddziałów Szpitala w produkty lecznicze, wyroby medyczne;

    - udzielanie personelowi medycznemu informacji o produktach leczniczych i wyrobach medycznych;

    - przygotowanie leków recepturowych, organizowanie pracy w izbie recepturowej;

    - prowadzenie gospodarki środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi;

    - nadzór nad terminami ważności produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

    - nadzór nad stanami magazynowymi leków i wyrobów medycznych;

    - prowadzenie dokumentacji w zakresie ww. czynności.

    Wymagania:

    - wykształcenie wyższe kierunkowe – mgr farmacji;

    - aktywne Prawo Wykonywania Zawodu;

    - bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność.

    Doświadczenie (praca lub odbyte staże) w Aptece Szpitalnej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    - pracę w godzinach 7:00-14:35 od poniedziałku do piątku;

    - dofinansowanie do specjalizacji z zakresu farmacji szpitalnej lub klinicznej;

    - atrakcyjne warunki finansowe.

    Zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem Dyrekcji Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku, tel. 23 662 39 89, e-mail: sekretariat@szpitalplonsk.pl

    Oferty pracy - Fizjoterapeuta

    Grupa Medyczna Euro-Med sp. z o.o. poszukuje fizjoterapeutów do współpracy w rehabilitacji domowej na terenie województwa podlaskiego

    Miejsce pracy:  BIAŁYSTOK, MOŃKI, KNYSZYN, ZAMBRÓW, ŁOMŻA, SOKÓŁKA, CZARNA BIAŁOSTOCKA, DOBRZYNIEWO, SUCHOWOLA, KORYCIN, GRAJEWO, SZCZUCZYN, SUWAŁKI, SIEMIATYCZE, CIECHANOWIEC, BIELSK PODLASKI, PRZEROŚL, FILIPÓW, TYKOCIN, CHOROSZCZ, HAJNÓWKA, NAREW

    Pracownik będzie odpowiedzialny za:

    • realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty,
    • zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom,
    • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów;

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia kierunkowego (technik, licencjat, mgr fizjoterapii),
    • numeru prawa wykonywania zawodu,
    • wymagane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie,
    • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy na część etatu lub w pełnym wymiarze,
    • wynagrodzenie uzależnione od ilości zrealizowanych wizyt,
    • zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,

    Zapraszamy do wysłania cv na adres e-mail: rekrutacja@euro-med.net.pl lub do kontaktu pod numerem telefonu 667803064, 661661694

    Oferty pracy - Redaktor medyczny

    Opis stanowiska
    Redaktor medyczny odgrywa kluczową rolę w komunikacji naukowej. Specjalizując się w pisaniu, edytowaniu i recenzowaniu artykułów, redaktor medyczny wspiera i wykonuje ogólne zadania związane z pisaniem specjalistycznych tekstów medycznych. Do tych zadań należy przeprowadzanie systematycznych przeglądów literatury przedmiotu; pisanie, tłumaczenie i redakcja medycznych tekstów naukowych, a także inne prace asystenckie wspierające autorów w procesie publikacyjnym.
    Twój zakres obowiązków
    ✓ Wyszukiwanie informacji naukowych w PubMed / Scholar Google
    ✓ Przygotowywanie draftów artykułów naukowych z wybranych dziedzin medycyny w języku angielskim na podstawie konspektu, we współpracy z autorami, statystykiem oraz kierownikiem projektu
    ✓ Przygotowywanie prezentacji i plakatów konferencyjnych
    ✓ Wyszukiwanie czasopism odpowiednich dla danego artykułu i formatowanie tekstów zgodnie z wymaganiami czasopisma
    Nasze wymagania
    ✓ Wykształcenie wyższe (najchętniej: fizjoterapia/rehabilitacja)
    ✓ Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 w zakresie tekstów o tematyce medycznej (czytanie i pisanie)
    ✓ Skrupulatność i terminowość
    ✓ Mile widziana aktywność w kołach naukowych lub własne publikacje albo doświadczenie w pracy w wydawnictwie naukowym
    Oferujemy
    ✓ Całkowicie elastyczną godzinowo pracę zdalną, możliwą do połączenia ze studiami doktoranckimi lub zatrudnieniem w innym miejscu
    ✓ Umowę o dzieło
    ✓ Wynagrodzenie 5000 zł netto za napisanie artykułu
    ✓ Szkolenie wstępne i systematyczne wsparcie umożliwiające rozpoczęcie pracy bez doświadczenia na tym stanowisku
    Dokumenty aplikacyjne (CV + LM) proszę przesłać na adres: kontakt@escritor.pl do 30.09.2023.

    Oferty pracy - Diagnosta laboratoryjny

    Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 600 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

    W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami.

    Wymagania:

    • Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego.

    W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwe zatrudnienie w formie kontraktowej,
    • Zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin,
    • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport,
    • Opieka medyczna w Grupie LUX MED,
    • Możliwość zapoznania się i stosowania najnowszej technologii z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
    • Styczność z szerokim spectrum przypadków medycznych,
    • Możliwość przyuczenia do pracy na danym stanowisku i zdobycia cennego doświadczenia pod okiem specjalistów.

    ŻUROMIN: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7c7a775b472642ee83471f073c7623cd

    OLSZTYN: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5dffd8624d38455e803f778acb240c5f

    NZOZ OMNI-MED zatrudni fizjoterapeutów do pracy w fizjoterapii domowej na terenie Białegostoku i Łomży.
    Wymagane wykształcenie kierunkowe licencjat lub mgr fizjoterapii.
    Zatrudnimy na umowę zlecenia.
    Zapewniamy dogodne warunki pracy. Harmonogram wizyt u pacjentów jest elastyczny.
    Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe.
    Prosimy o złożenie CV do placówki NZOZ OMNI-MED w Białymstoku przy ul. Mieszka I 8 C lok. 30 (od pon. do pt. w godz. 9 – 14) lub przesłać na e-mail : kontakt@omni-med.pl
    Numer kontaktowy: 604 535 972

    Oferty pracy - Ośrodek Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

    1. Pracownika do zarządzania projektami szczegóły oferty

    2. Pracownika  do rozliczeń finansowych badań klinicznych szczegóły oferty

    3. Pracownika do negocjowania i kontraktowania umów szczegóły oferty

    4. Koordynator apteczny/Bezpieczeństwo farmakoterapii (PHV) szczegóły oferty

    Oferta pracy - Kosmetolog Białystok

    szczegóły oferty