Zaproszenie do udziału w szkoleniu pn. „Metodyka e-learningu, ewaluacja wiedzy”

23.01.2023 10:25
    Autor: Dział Projektów Pomocowych

Szanowni Państwo,

Ogłaszamy nabór uczestników do udziału w szkoleniu „Metodyka e-learningu, ewaluacja wiedzy”. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli akademickich UMB zatrudnionych na stanowisku w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych.

Celem szkolenia jest rozwój umiejętności projektowania i przeprowadzenia kursu e-learningowego, rozwój umiejętności adaptacji materiałów i treści do przekazywania zdalnego, wykorzystanie potencjału LMS w projektowaniu kursu e-learningowego oraz ewaluacji wiedzy studentów UMB (kolokwia, egzaminy). Warsztaty będą także obejmować praktyczne aspekty tworzenia elementów ewaluacji wiedzy z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. W szkoleniu wezmą również udział Liderzy Doskonałości Cyfrowej UMB oraz pracownicy Działu Nowoczesnych Metod i Technik Kształcenia.

Liczba miejsc ograniczona - limit osób: 5

Miejsce szkolenia: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Liczba godzin: 32 godziny dydaktyczne

Przewidywane terminy szkolenia:

• Grupa I - 7 i 8 lutego oraz 17 i 18 kwietnia 2023 r.
    • Grupa II - 9 i 10 lutego oraz 19 i 20 kwietnia 2023 r.

Uwaga: podane terminy mogą ulec zmianie.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca odbywania szkolenia oraz harmonogram zostaną przesłane uczestnikom drogą mailową przez rozpoczęciem szkolenia.

Rekrutacja prowadzona będzie w dniach: 23-26.01.2023

Kwalifikacja do udziału w szkoleniu odbywać się będzie w oparciu o poniższe kryteria:

Kryterium obligatoryjne:

• zatrudnienie na stanowisku nauczyciela akademickiego na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony lub na czas określony lub na podstawie aktu mianowania, przy czym okres zatrudnienia na UMB nie może być krótszy niż okres otrzymywania wsparcia w Projekcie, tj. co najmniej do dnia 30.04.2023.

Kryterium dodatkowe w przypadku większej liczby chętnych to kolejność zgłoszeń.

Wydrukowany i wypełniony formularz rekrutacyjny należy dostarczyć do Działu Projektów Pomocowych (prawe skrzydło Pałacu Branickich, I piętro, pok. 222) do dnia 26.01.2023.

Dokumenty do pobrania:

•           Formularz rekrutacyjny

Dokumenty do zapoznania się (prosimy nie drukować):

•           Regulamin projektu

•           Załącznik do Regulaminu – Deklaracja uczestnictwa w projekcie

•           Załącznik do Regulaminu – Oświadczenie uczestnika projektu

Osoba do kontaktu w sprawie rekrutacji:

Agata Kuryga

e-mail: agata.kuryga@umb.edu.pl

Osoba do kontaktu w sprawie organizacji, realizacji szkolenia:

Agnieszka Jarczewska

e-mail: agnieszka.jarczewska@umb.edu.pl

Wyniki rekrutacji zostaną opublikowane na stronie projektu. O wynikach rekrutacji osoby zakwalifikowane i niezakwalifikowane zostaną również poinformowane mailowo. Prosimy sprawdzać e-mail, w tym folder SPAM.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Szkolenie realizowane w ramach projektu „Doskonałość dydaktyczna uczelni”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się TUTAJ