• Ostatnia zmiana 12.08.2022 przez Administrator UMB

    Kontakt

    Adres

    Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
    Dział Informatyki
    15-222 Białystok
    ul. Mickiewicza 2C

    e-mail: it[at]umb.edu.pl

    tel. (85) 748 55 45

          (85) 879 55 45

    fax (85) 748 56 49

     

    Kierownik

    mgr inż. Jarosław Ogonowski

    e-mail: jaroslaw.ogonowski[at]umb.edu.pl

    tel. (85) 748 5546

     

    Zgłoszenia serwisowe - serwis[at]umb.edu.pl
     

    tel. 85748 5545 - serwis (sprzęt komputerowy, poczta UMB, administracja serwerów):

     

    • mgr inż. Andrzej Zakrzewski - andrzej.zakrzewski[at]umb.edu.pl

    • inż. Karol Sosna - karol.sosna[at]umb.edu.pl

    • Piotr Wałuszko - piotr.waluszko[at]umb.edu.pl

    • mgr Maciej Szewczyk - maciej.szewczyk[at]umb.edu.pl

    • mgr Krzysztof Mojkowski - krzysztof.mojkowski[at]umb.edu.pl

     


     

    Instrukcja przypomnienia/resetu hasła do Wirtualnej Uczelni/ E-mail studenta

     

    • mgr inż. Paweł Ołdziejewski - pawel.oldziejewski[at]umb.edu.pl - tel. 85748 5547

    • inż. Leszek Busłowski - leszek.buslowski[at]umb.edu.pl - tel. 85686 5134

    • mgr inż. Adam Zubrycki - adam.zubrycki[at]umb.edu.pl - tel. 85748 5648

     


     

    Webmaster (administracja strony www):

    • mgr Beata Herman - beata.herman[at]umb.edu.pl - tel. 85748 5785

     



    Zakupy sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych do drukarek:

    • mgr Anna Backiel-Cybulska - tel. 85686 5143
      email: anna.backiel[at]umb.edu.pl
    • mgr Piotr Zadykowicz - tel. 85686 5175
      e-mail: piotr.zadykowicz[at]umb.edu.pl