Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Realizacja wsparcia w ramach trwałości projekt pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.
  • Realizacja wsparcia w ramach trwałości projekt pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.
  • Treść niedostępna...

Ostatnia zmiana 18.04.2023 przez Administrator UMB

30 grudnia 2022 roku Biuro Karier rozpoczęło realizację wsparcia w ramach trwałośc projektu pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020,  Zadanie 6 „Wsparcie świadczenia wysokiej jakości usług przez Akademickie Biuro Karier”

Celem głównym Zadania 6 jest świadczenie zróżnicowanych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb studentów form wsparcia, w ramach przygotowania ich do wejścia na rynek pracy, poprzez udostępnienie usług o charakterze doradczym.

Oferta skierowana jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku kształcących się na studiach Io, IIo oraz jednolitych magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych (prowadzonych w trybie dziennym).

Realizowane będą następujące formy wsparcia:

• indywidualne poradnictwo zawodowe - spotkania z doradcą zawodowym mające na celu m.in. zbadanie poziomu kompetencji społecznych, identyfikację potencjału zawodowego i ocenę preferencji zawodowych oraz wspólny wybór dalszej ścieżki rozwoju zawodowego i stworzenie Indywidualnego Planu Działania
    • indywidualne poradnictwo w zakresie zakładania działalności gospodarczej - forma skierowana do studentów zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej obejmująca m.in. opracowanie Indywidualnego Planu Działania pod kątem założenia własnej firmy
    • grupowe poradnictwo zawodowe – poświęcone przygotowaniu studentów do tworzenia CV oraz rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami,
    • warsztaty z zakresu pracy zespołowej z elementami komunikacji oraz z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej z elementami Desighn Thinking.

Studenci zainteresowani uczestnictwem, proszeni są o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego (pobierz formularz zgłoszeniowy) i dostarczenie do Biura Karier.

Więcej informacji:

Biuro Karier