Blok VII Rok 6 Lekarski gr 31-35
Miejsce pracy asystentów:
Klinika Ginekologii: Dr Angelika Sobota-Grzeszyk, Dr Michał Szamatowicz
Uniwersyteckie Centrum Onkologii: Dr Piotr Sitnik, Dr Wiktor Bortnik
Klinika Perinatologii: Dr Aleksandra Wenta, Dr Izabela Lenartowicz, Dr Kamila Gryko
| 05.01 | 09.01 | 10.01 | 11.01 | 12.01 | 15.01 | 16.01 | 17.01 | 18.01 | 19.01 |
31 | KP | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | PRPK KRiEG 8.00 - 11.45 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK ZEGiGWR 8.00 - 12.30 oraz 13.30 - 17.15 ONLINE |
32 | KGiGO | KP | ZEGiGWR | KRiEG | ||||||
33 | KGiGO | ZEGiGWR | KP | KRiEG | ||||||
34 | KRiEG | KGiGO | KP | ZEGiGWR | ||||||
35 | KRiEG | KGiGO | ZEGiGWR | KP | ||||||
36 | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | KP |
PRPK 19.01.2024 8.00-12.30 i 13.30- 17.15 online
Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Dr M. Szamatowicz
Dr A. Wenta
Ćwiczenia 8.00-12.30
05.01.2024 grupa 36 - Dr P. Sitnik
09.01.2024 grupa 31 - Dr A. Wenta - grupa 33-- dr W. Bortnik
10.01.2024 grupa 32 - dr W. Bortnik grupa 35 Dr M. Szamatowicz
11.01.2024 grupa 34 - Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Blok VI Rok 6 Lekarski gr. 25-30
Miejsce pracy asystentów:
Klinika Ginekologii: Dr Angelika Sobota-Grzeszyk, Dr Michał Szamatowicz
Uniwersyteckie Centrum Onkologii: Dr Piotr Sitnik, Dr Wiktor Bortnik
Kl. Perinatologii: Dr Aleksandra Wenta, Dr Izabela Lenartowicz,
Dr Weronika Renik-Jankowska, Dr Kamila Gryko
GR | 14.12 | 15.12 | 18.12 | 19.12 | 20.12 | 21.12 | 22.12 | 02.01 | 03.01 | 04.01 |
25 | KP | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | PRPK KRiEG 8.00 - 11.45 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK ZEGiGWR 8.00 - 12.30 oraz 13.30 - 17.15 ONLINE |
26 | KGiGO | KP | ZEGiGWR | KRiEG | ||||||
27 | KGiGO | ZEGiGWR | KP | KRiEG | ||||||
28 | KRiEG | KGiGO | KP | ZEGiGWR | ||||||
29 | KRiEG | KGiGO | ZEGiGWR | KP | ||||||
30 | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | KP |
PRPK 04.01.2024 8.00-12.30 i 13.30- 17.15 online
Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Dr M. Szamatowicz
Dr A. Wenta
Ćwiczenia 8.00-12.30
14.12.2023 grupa 30 - Dr P. Sitnik
15.12.2023 grupa 25 Dr M. Szamatowicz - grupa 27-- dr W. Bortnik
18.12.2023 grupa 26 - dr W. Bortnik grupa 29 - Dr A. Wenta
19.12.2023 grupa 28 - Dr M. Szamatowicz
Blok V
30.11 – 13.12.2023
Gr 37 - 41
Miejsce pracy asystentów:
Klinika Ginekologii: Dr Angelika Sobota-Grzeszyk, Dr Michał Szamatowicz
Uniwersyteckie Centrum Onkologii: Dr Piotr Sitnik, Dr Wiktor Bortnik
Klinika Perinatologii: Dr Aleksandra Wenta, Dr Izabela Lenartowicz, Dr Kamila Gryko
| 30.11 | 01.12 | 04.12 | 05.12 | 06.12 | 07.12 | 08.12 | 11.12 | 12.12 | 13.12 |
37 | KP | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | PRPK KRiEG 8.00 - 11.45 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK ZEGiGWR 8.00 - 12.30 oraz 13.30 - 17.15 ONLINE |
38 | KGiGO | KP | ZEGiGWR | KRiEG | ||||||
39 | KGiGO | ZEGiGWR | KP | KRiEG | ||||||
40 | KRiEG | KGiGO | KP | ZEGiGWR | ||||||
41 | KRiEG | KGiGO | ZEGiGWR | KP |
PRPK 13.12.2023 8.00-12.30 i 13.30- 17.15 online
Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Dr M. Szamatowicz
Dr A. Wenta
Ćwiczenia 8.00-12.30
01.12.2023 grupa 37 - Dr P. Sitnik grupa 39 - Dr A. Sobota-Grzeszyk
04.12.2023 grupa 38 - dr W. Bortnik grupa 41 - Dr A. Wenta
05.12.2023 grupa 40 Dr K. Gryko
IV blok
16.11.2023-29.11.2023
GR 13-18
Miejsce pracy asystentów:
Klinika Ginekologii: Dr Angelika Sobota-Grzeszyk, Dr Michał Szamatowicz
Uniwersyteckie Centrum Onkologii: Dr Piotr Sitnik, Dr Wiktor Bortnik
Klinika Perinatologii: Dr Aleksandra Wenta, Dr Izabela Lenartowicz, Dr Kamila Gryko
| 16.11 czw | 17.11 pt | 20.11 pn | 21.11 wt | 22.11 śr | 23.11 czw | 24.11 pt | 27.11 pn | 28.11 wt | 29.11 śr |
13 | KP | ZG | KR | KG | PRPK KRiEG 8.00 - 11.45 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK ZEGiGWR 8.00 - 12.30 oraz 13.30 - 17.15 ONLINE |
14 | KG | KP | ZG | KR |
|
|
|
|
|
|
15 | KG | ZG | KP | KR |
|
|
|
|
|
|
16 | KR | KG | KP | ZG |
|
|
|
|
|
|
17 | KR | KG | ZG | KP |
|
|
|
|
|
|
18 | ZG | KR | KG | KP |
|
|
|
|
|
|
PRPK 29.11.2023 8.00-12.30 i 13.30- 17.15 online
Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Dr M. Szamatowicz
Dr A. Wenta
Ćwiczenia 8.00-12.30
16.11.2023 grupa 18 - Dr P.Sitnik
17.11.2023 grupa 13 - dr W. Bortnik grupa 15 - Dr A. Wenta
20.11.2023 grupa 14 - dr I. Lenartowicz grupa 17 - Dr K. Gryko
21.11.2023 grupa 16 - Dr A. Sobota-Grzeszyk
Blok III
30.10.2023- 15.11.2023
Gr -19-24
Miejsce pracy asystentów:
Klinika Ginekologii: Dr Angelika Sobota-Grzeszyk, Dr Michał Szamatowicz
Uniwersyteckie Centrum Onkologii: Dr Piotr Sitnik, Dr Wiktor Bortnik
Klinika Perinatologii: Dr Aleksandra Wenta, Dr Izabela Lenartowicz, Dr Kamila Gryko
PRPK - 15.11.2023 8.00-12.30 i 13.30- 17.15 online
Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Dr M. Szamatowicz
Dr A. Wenta
Ćwiczenia 8.00-12.30
30.10..2023 - grupa 24 - Dr P.Sitnik
31.10.2023 - grupa 19 - dr W. Bortnik, grupa 21 - Dr A. Wenta
6.11.2023 - grupa 20 - dr I. Lenartowicz, grupa 23 - Dr K. Gryko
7.11.2023 - grupa 22 - dr W. Renik-Jankowska
Blok II
16.10 – 27.10.2023
Gr 1 -6
Miejsce pracy asystentów:
Klinika Ginekologii: Dr Angelika Sobota-Grzeszyk, Dr Michał Szamatowicz
Uniwersyteckie Centrum Onkologii: Dr Piotr Sitnik, Dr Wiktor Bortnik
Klinika Perinatologii: Dr Aleksandra Wenta, Dr Izabela Lenartowicz, Dr Kamila Gryko
| 16.10 pn | 17.10 wt | 18.10 śr | 19.10 czw | 20.10 pt | 23.10 pn | 24.10 wt | 25.10 śr | 26.10 czw | 27.10 pt |
1 | KP | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | PRPK KRiEG 8.00 - 11.45 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK ZEGiGWR 8.00 - 12.30 oraz 13.30 - 17.15 ONLINE |
2 | KGiGO | KP | ZEGiGWR | KRiEG | ||||||
3 | KGiGO | ZEGiGWR | KP | KRiEG | ||||||
4 | KRiEG | KGiGO | KP | ZEGiGWR | ||||||
5 | KRiEG | KGiGO | ZEGiGWR | KP | ||||||
6 | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | KP |
PRPK 27.10.2023 8.00-12.30 i 13.30- 17.15 online
Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Dr M. Szamatowicz
Dr W.Bortnik
Ćwiczenia 8.00-12.30
16.10.2023 - grupa 6 - Dr K. Gryko (Kl. Ginekologii)
17.10.2023- grupa 1 - Dr I. Lenartowicz (Kl. Perinatologii)
grupa 3 - Dr P. Sitnik (Uniwersyteckie Centrum Onkologii)
18.10.2023 - grupa 2 - Dr W. W. Bortnik ( UCO)
grupa 5 - Dr A. Sobota-Grzeszyk (Kl. Ginekologii)
19.10.2023 - grupa 4 Dr A. Wenta (Kl. Ginekologii)
I blok
02.10.2023-13.10.2023
Gr 7-12
Miejsce pracy asystentów:
Klinika Ginekologii: Dr Angelika Sobota-Grzeszyk, Dr Michał Szamatowicz
Uniwersyteckie Centrum Onkologii: Dr Piotr Sitnik, Dr Wiktor Bortnik
Klinika Perinatologii: Dr Aleksandra Wenta, Dr Izabela Lenartowicz, Dr Kamila Gryko
| 02.10 pn | 03.10 wt | 04.10 śr | 05.10 czw | 06.10 pt | 09.10 pn | 10.10 wt | 11.10 śr | 12.10 czw | 13.10 pt |
7 | KP | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | PRPK KRiEG 8.00 - 11.45 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KP 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK KGiGO 8.00 - 12.30 ONLINE | PRPK ZEGiGWR 8.00 - 12.30 oraz 13.30 - 17.15 ONLINE |
8 | KGiGO | KP | ZEGiGWR | KRiEG | ||||||
9 | KGiGO | ZEGiGWR | KP | KRiEG | ||||||
10 | KRiEG | KGiGO | KP | ZEGiGWR | ||||||
11 | KRiEG | KGiGO | ZEGiGWR | KP | ||||||
12 | ZEGiGWR | KRiEG | KGiGO | KP |
PRPK - 06.10.2023 (zamiana terminów z KRiEG) 8.00-12.30 i 13.30-17.15
Dr Angelika Sobota-Grzeszyk
Dr M. Szamatowicz
Dr A.Wenta
Ćwiczenia 8.00-12.30
02.10.2023 - grupa 12 dr W. Renik-Jankowska (Kl. Perinatologii)
03.10.2023 - grupa 7 dr W. Renik-Jankowska (Kl. Perinatologii), grupa 9 Dr A. Wenta (Kl. Ginekologii)
04.10.2023 - grupa 8 dr I. Lenartowicz (Kl. Perinatologii), grupa 11 Dr K. Gryko (Kl. Ginekologii)
05.10.2023 - grupa 10 Dr M. Szamatowicz (Kl. Ginekologii)