Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Narodowe Centrum Nauki .
  • Ostatnia zmiana 01.02.2024 przez Dział Rozwoju i Ewaluacji

    Narodowe Centrum Nauki

     

    SONATINA 8 - nabór wniosków do 15 marca 2024 r. do godziny 16:00 CET. W przypadku zainteresowania konkursem prosimy o kontakt z Działem Rozwoju i Ewaluacji: Anna Walencik email: anna.walencik@umb.edu.pl tel. 85 748 5514

     
    DAINA 3 - nabór wniosków do 15 marca 2024 r. do godziny 16:00 CET. W przypadku zainteresowania konkursem prosimy o kontakt z Działem Rozwoju i Ewaluacji: Magdalena Opacka email: magdalena.opacka@umb.edu.pl tel. 85 748 5463
     
    MINIATURA 8 - nabór wniosków prowadzony jest w okresie od 01.02.2024 r. do 31 lipca 2024 r. do godz. 16:00 CEST. W przypadku zainteresowania konkursem prosimy o kontakt z Działem Rozwoju i Ewaluacji: Mariola Maciejak, tel. 85 686 5229, email: mariola.maciejak@umb.edu.pl; Magdalena Gryczon, tel. 85 748 5634, email: magdalena.gryczon@umb.edu.pl
     
    JPND 2024 - nabór wniosków wspólnych wstępnych (pre-proposal)  do 05.03.2024 do godziny 12:00 CET. Termin składania wniosków wspólnych pełnych (full proposals)  do 25.06.2024 do godziny 12:00 CET. W przypadku zainteresowania konkursem prosimy o kontakt z Działem Rozwoju i Ewaluacji: maria.szlachta@umb.edu.pl tel. 85 686 5116 i martyna.wisniewska@umb.edu.pl tel. 85 686 5118.
     

    Weave-UNISONO - nabór ciagły. W przypadku zainteresowania konkursem prosimy o kontakt z Działem Rozwoju i Ewaluacji: Maria Szlachta email: maria.szlachta@umb.edu.pl tel. 85 686 5116, Monika Maksimowicz email: monika.maksimowicz@umb.edu.pl tel. 85 748 5463