• Ostatnia zmiana 29.05.2020 przez Zakład Zdrowia Publicznego

    Kadra

    Kierownik:

    dr n. med. Dominik Maślach

    e-mail: dominikm@umb.edu.pl

     

    Nauczyciele akademiccy:

    • dr n. med. Angelika Charkiewicz - adiunkt
      e-mail: angelika.charkiewicz@umb.edu.pl
       
    • dr n. hum. Agnieszka Choińska - wykładowca
      e-mail: agnieszka.choinska@umb.edu.pl
       
    • dr n. o zdr. Agnieszka Genowska - adiunkt
      e-mail: agnieszka.genowska@umb.edu.pl
       
    • dr n. o zdr. Bogusława Karczewska - asystent
      e-mail: boguslawa.karczewska@umb.edu.pl
       
    • dr n. o zdr. Bartosz Pędziński - adiunkt
      e-mail: bartosz.pedzinski@umb.edu.pl
       
    • mgr Urszula Romanek - wykładowca
      e-mail: urszula.romanek@umb.edu.pl

       
    • mgr Dominika Ziembicka - asystent
      e-mail: dominika.ziembicka@umb.edu.pl

       

     

    Sekratariat:

    • Joanna Bajguz
      e-mail: joanna.bajguz@umb.edu.pl